Het is zover, met gepaste trots lanceren wij vandaag de nieuwe website. Er is door vele mensen hard aan gewerkt en naar onze mening wordt onze vereniging weer op een mooie manier online gepresenteerd.

Het zal jullie waarschijnlijk niet ontgaan dat er hier en daar nog enige informatie mist maar wij doen ons uiterste best om dit z.s.m. verder aan te vullen. De zaken welke nog moeten worden aangevuld zijn;
  • Kalender. Deze is op dit moment gevuld tot eind mei. De komende dagen zal deze verder worden aangevuld om hem weer compleet te maken
  • Leden overzicht. Deze wordt ook de komende dagen aangevuld en dan online gezet. Daarnaast hebben we de intentie om van alle leden een nieuwe foto te maken zodat deze weer compleet up to date zal zijn. Verdere informatie hierover volgt binnenkort in de nieuwsbrief.

Volg ons op:

Laatste Nieuws

Inschrijven PK's

29-03-2016
Vanaf heden is het ook weer mogelijk om je via de website in te schrijven voor de PK's. Je kunt de pagina bereiken door in het menu te kiezen voor "Mededelingen -> Inschrijven PK's". Ook kun je hier klikken om rechtstreeks naar het inschrijf formulier te gaan.

Nieuwe website online!!

22-03-2016
Het is zover, met gepaste trots lanceren wij vandaag de nieuwe website. Er is door vele mensen hard aan gewerkt en naar onze mening wordt onze vereniging weer op een mooie manier online gepresenteerd.

Lees meer...

Mede mogelijk gemaakt door...

Wasdas

Inloggen